O nás

Autopůjčovna chodura

Máme k dispozici rozsáhlý vozový park, který kromě osobních vozidel k pronájmu zahrnuje i užitkové automobily. Půjčovna dodávek funguje obdobně, jako půjčovna osobních automobilů. Je určena soukromým osobám i podnikatelům, kteří potřebují dodávku pro krátkodobý či dlouhodobý provoz, např. v případě poruchy na jejich voze, na stěhování, převoz objemnějších předmětů z prodejny apod. Půjčovna užitkových vozidel se postará o okamžité pokrytí náhlých potřeb každého klienta, a to v rekordním čase.

Půjčovna dodávek Havířov

Využijte výhod jak z hlediska úspory financí na krátkodobý pronájem užitkového vozidla, tak i z hlediska perfektního technického stavu, o který se nemusíte starat sami, ale zajistíme ho pro vás my.

Další výhodou využití půjčovny dodávek je i to, že jsme vám k dispozici kdykoli, kdy potřebujete pokrýt nedostatek vlastních vozidel nebo v případě náhlé poruchy vaší dodávky. Pro mnoho živnostníků totiž provozuschopnost dodávky znamená základní podporu jejich podnikání.

Spolehlivý užitkový vůz

Potřebujete-li spolehlivý užitkový vůz na krátkodobý i dlouhodobý pronájem, je naše půjčovna dodávek připravena okamžitě pokrýt vaše aktuální potřeby.

Vozový park v prvotřídním stavu, rychlé vyřízení formalit a osobní přístup ke každému klientovi jsou naší doménou, proto se na nás neváhejte obrátit kdykoli, kdy vám váš vůz vypoví službu, nebo potřebujete jednorázovou výpomoc apod.

Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům a na základě bohatých zkušeností doporučíme vozidlo na míru.  

Havířov a okolí

Je-li vaším bydlištěm či pracovištěm Havířov a okolí, je vám půjčovna užitkových vozidel plně k dispozici. Náš vozový park je udržovaný ve špičkové formě, samozřejmostí je i zajištění pravidelných kontrol všech našich vozidel.

Půjčení dodávky zahrnuje i povinné ručení, samozřejmostí je i dálniční známka a perfektně udržovaný interiér i exteriér dodávky pro maximální komfort. Pro náročné zákazníky máme připraveny i užitková vozidla s příplatkovou výbavou.

Jako společnost také provozujeme

Autoservis

Profesionální opravy a diagnostika všech typů automobilů

autopůjčovna

Půjčovna osobních a dodávkových vozů za přijatelné ceny

DEtailing

Čištění interieru i exterieru, kol a motorů. Vaše auto bude jak nové.

Pneuservis

Přezouvání osobních pneumatik všech rozměrů, vyvažování kol a prodej pneu.